DOBOSA, s.r.o. | Výstavba bungalovů a patrových domů

Města, obce

Co vše děláme

Další stavební činnosti

Jsme zde, abychom vám pomohli uskutečnit vaše stavební projekty. Bez ohledu na to, zda se jedná o výstavbu moderních domů a bungalovů, rozšiřování výrobních hal, renovaci kancelářských prostor, vytváření kvalitních zpevněných ploch a chodníků, nebo plné zasíťování staveb, jsme připraveni převést vaše vizionářské nápady do skutečnosti.
Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se snažíme o transparentní komunikaci a spolupráci po celou dobu projektu.
Naši odborníci mají bohaté zkušenosti a jsou připraveni se postarat o každý detail vašeho projektu. Od konceptuálního návrhu a plánování až po fázi realizace a dokončení, pracujeme s vámi na dosažení vašich cílů. Dbáme na kvalitu materiálů, efektivitu procesů a dodržování nejnovějších trendů v oboru, abychom zajistili, že váš projekt bude nejen funkční, ale také esteticky přitažlivý a energeticky efektivní.
Stavíme od roku 2012
Pokud hledáte partnera, který vám pomůže proměnit vaše stavební sny v realitu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a vaše projekty.
S kým spolupracujeme
Naši partneři
KONTAKTUJTE NÁS
Máte nějaké dotazy?
Napište nám!
Sídlo:
DOBOSA, s.r.o.
Kaprová 14
110 00 Praha 1
Kancelář:
DOBOSA, s.r.o.
U Fotochemy 1706/5
500 02 Hradec Králové
© 2024 DOBOSA, s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram