CODA 4

je rodinný dům středních až větších rozměrů pro 3-4 člennou rodinu. Tento dům je vhodný do rovinatých pozemků i do horských oblastí s mírnými svahy. Projekt domu poskytuje možnost měnit varianty střechy v závislosti na sněhové oblasti a požadavku stavebního úřadu. Půdorysné dispozice lze měnit dle přání klienta. K rodinnému domu je možné přistavět i parkovací zastřešené stání pro osobní automobil nebo samotnou garáž, vzniklý prostor nad garáží je možné využít pro další obytnou místnost popřípadě fitnes. Objekt je možné částečné i celkově podsklepit.


Vytápění
nemovitosti je řešeno pomocí tzv. „topných kabelů, či rohoží“ firmy Fénix, které díky moderní technologii zaručují roční spotřebu od 10 000 Kč do 15 000 Kč při celkovém zateplení domu (rozdílné dle podlahové plochy RD). Vytápění je ovládáno jednoduchým dotykovým displejem umístěným v každé místnosti zvlášť.


V ceně rodinného domu dostanete plně zařízenou koupelnu a celkovou připravenost pro veškeré místnosti k nastěhování nábytku. Dům Vám připojíme na veškeré inženýrské sítě ve vzdálenosti do 10 metrů od nápojného místa zdarma.

Dispozice domu 5+kk
Rozměry domu 7,7×9,2m
Obestavěný prostor 413,0 m3
Celková užitková plocha 98,84 m2
Celková obytná plocha 78,9 m2
Zastavěná plocha 66,7 m2
Podlahová plocha 98,84 m2
Výška hřebene střechy 8,2 m
Sklon střechy 35°

 

cena 2.528.000*
včetně 15% DPH

půdorys stavby

*Cena uvedena v provedení dřevostavby