Premium

vyniká skvělým poměrem obytné a užitkové plochy. Dům je určený do nízké zástavby na převážně rovinatý terén a je přizpůsobený pro 4 člennou rodinu. Vzhledem ke svému rozvržení 4+kk na 72,0 m2 je tento dům přiřazen do vyšších příček komfortu ovšem za podstatně nižší cenu. Díky malé zastavěné ploše je vhodný i na málo rozměrné parcely. Možnost umístění komínového tělesa v domě (i jako vytápění domu). Technicky navržený dům umožňuje rychlou realizaci, a to jak díky technickým požadavkům, tak i dispozicím.
K rodinnému domu je možné přistavět i parkovací zastřešené stání pro osobní automobil nebo samotnou garáž.


Vytápění
nemovitosti je řešeno pomocí tzv. „topných kabelů, či rohoží“ firmy Fénix, které díky moderní technologii zaručují roční spotřebu od 10 000 Kč do 15 000 Kč při celkovém zateplení domu (rozdílné dle podlahové plochy RD). Vytápění je ovládáno jednoduchým dotykovým displejem umístěným v každé místnosti zvlášť.


V ceně rodinného domu dostanete plně zařízenou koupelnu a celkovou připravenost pro veškeré místnosti k nastěhování nábytku. Dům Vám připojíme na veškeré inženýrské sítě ve vzdálenosti do 10 metrů od nápojného místa zdarma.

Dispozice domu 4+kk
Rozměry domu 10,0×8,5m
Obestavěný prostor 520,0 m3
Celková užitková plocha 65,9 m2
Celková obytná plocha 48,9 m2
Zastavěná plocha 72,4 m2
Podlahová plocha 65,9 m2
Výška hřebene střechy 5,4 m
Sklon střechy 22°

 

cena 1.990.000*
včetně 15% DPH

 

půdorys stavby

*Cena uvedena v provedení dřevostavby