Premium

vyniká skvělým poměrem obytné a užitkové plochy. Dům je určený do nízké zástavby na převážně rovinatý terén a je přizpůsobený pro 4 člennou rodinu. Vzhledem ke svému rozvržení 4+kk na 72,0 m2 je tento dům přiřazen do vyšších příček komfortu ovšem za podstatně nižší cenu. Díky malé zastavěné ploše je vhodný i na málo rozměrné parcely. Možnost umístění komínového tělesa v domě (i jako vytápění domu). Technicky navržený dům umožňuje rychlou realizaci, a to jak díky technickým požadavkům, tak i dispozicím.
K rodinnému domu je možné přistavět i parkovací zastřešené stání pro osobní automobil nebo samotnou garáž.


Vytápění
nemovitosti je řešeno pomocí tzv. „topných kabelů, či rohoží“ firmy Fénix, které díky moderní technologii zaručují roční spotřebu od 6 000 Kč do 10 000 Kč při celkovém zateplení domu (rozdílné dle podlahové plochy RD). Vytápění je ovládáno jednoduchým dotykovým displejem umístěným v každé místnosti zvlášť.


V ceně rodinného domu dostanete plně zařízenou koupelnu a celkovou připravenost pro veškeré místnosti k nastěhování nábytku. Dům Vám připojíme na veškeré inženýrské sítě ve vzdálenosti do 10 metrů od nápojného místa zdarma.

Dispozice domu 4+kk
Rozměry domu 10,0×8,5m
Obestavěný prostor 520,0 m3
Celková užitková plocha 65,9 m2
Celková obytná plocha 48,9 m2
Zastavěná plocha 72,4 m2
Podlahová plocha 65,9 m2
Výška hřebene střechy 5,4 m
Sklon střechy 22°

 

cena 1.847.000*
včetně 15% DPH

 

půdorys stavby

*Cena uvedena v provedení dřevostavby